Jūrmala/ Rīga

+371 29465455

yoga.jurmala@gmail.com

 facebook

 

Sertificēta jogas pasniedzēja

Jogas nodarbības grupās un individuāli Jūrmalā un Rīgā:

Šivananda joga; Hatha joga; Saudzīgā joga; Joga muguras veselībai; Joga bērniem.

Stresa vadība: elpošanas tehnikas, uzmanības koncentrēšanas vingrinājumi, dziļā relaksācija.

Skaņu terapija: Masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem.

Mans jogas ceļš aizsākās jau agrā bērnībā kopā ar manu pirmo jogas skolotāju – tēti. Patstāvīgi nodarbojos ar jogu kopš 1998. gada un esmu mācījusies pie skolotājiem Latvijā, Eiropā un Indijā. Atrodos nepārtrauktā attīstībā un aizvien turpinu papildināt savas zināšanas jomās, kas saistītas ar cilvēka fizisko, emocionālo, garīgo un dvēseles veselību.

Pēdējo 19 gadu laikā esmu praktizējusi dažādu stilu jogu: hatha, aštanga, šivananda, trijogu, nidra jogu, saudzīgo jogu un jogu muguras veselībai. Jogas pasniedzējas diploma iegūšana 2014. gadā Indijā  bija pašsaprotams turpinājums manai jau esošajai jogas praksei, jo tā ir bijusi būtiska manas dzīves sastāvdaļa visus šos gadus.

Esmu pateicīga par šo brīnišķīgo iespēju nodot gūtās zināšanas tālāk! Nodarbībās aicinu piedalīties ikvienu, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības, vecuma un dzimuma!

Ziemā jogojam telpās, bet vasarā, kad vien laika apstākļi to ļauj – pludmalē.

Regulāra jogas prakse balansē fiziskos un enerģētiskos ķermeņa centrus, vienlaicīgi attīstot muguras elastību, stiprinot kaulus, muskuļus, iekšējos orgānus un imūnsistēmu. Apzināti un nesteidzīgi veikti vingrojumi, apvienojumā ar pareizu elpošanu, nomierina prātu, attīra ķermeni un mazina stresu.

 

Dace Matisone
Tatjana Cvetkova