Jūrmala

+371 20580414

blesk220379@gmail.com

 facebook

www.yoga-doula.lv

Dūla, jogas terapeite, pēcdzemdību atveseļošanās speciāliste, trīs dēlu māmiņa.

Es ilgi meklēju savu dzīves nodarbošanos. Līdz 30 gadu vecumam es nepārtraukti mācījos: divas augstākās izglītības, virkne kursu un semināru. Tad viens pēc otra piedzima vecākie dēli un es iepazinu jogu. Uzreiz sapratu, ka tik smalkam un dziļam instrumentam kā joga noteikti vajadzētu palīdzēt topošajām māmiņām sagatavoties dzemdībām un atgūties pēc tam.

Kad bērni nedaudz paaugās, es devos uz Maskavu, kur apmeklēju padziļinātu Perinatālās jogas kursu.

Un nu jau 8 gadus es topošajām māmiņām palīdzu sagatavoties dzemdībām jogas nodarbībās grūtniecēm.

Dūlas apmācība padziļināja un paplašināja manas zināšanas par grūtniecību un dzemdībām.

Jau 5 gadus es pavadu sievietes dzemdībās, palīdzu, atbalstu, dalu ar viņām šo lielo, neticami maģisko darbu. Dzīvē neesmu redzējusi neko skaistāku kā jaunas dzīvības raššanās.

39 gadu vecumā es dzemdēju savu trešo dēlu. Visu grūtniecības laiku es turpināju strādāt, nodarbojos ar jogu, lasīju lekcijas, aprūpēju sievietes pēc bērniņu piedzimšanas un pat apguvu kursu “Dejošana dzimšanai”. Pēc tam dejošana kļuva par neatņemamu jogas nodarbību sastāvdaļu.

Mūsu trešais bērniņš piedzima mājās. Bija nakts. Vecākie brāļi gulēja, dega sveces, blakus bija klusa, neuzkrītoša vecmāte un vīrs. Tā noteikti bija iedvesmojoša pieredze.

Tagad jaunākajam dēlam ir gandrīz 3 gadi un esmu atgriezusies pie sava iemīļotā darba.

Es vadu jogas nodarbības topošajām māmiņām un māmiņām pēc dzemdībām, lasu lekcijas Mamiņu klubā, konsultēju topošos vecākus, veicu dzemdību slēgšanu – pēcdzemdību ietīšanu, pavadu dzemdībās, kā dūla.

Sanita Siliņa
Aleksandrs Lahtionovs